• Зона адпачынку «Ставок»Зона адпачынку «Ставок»
  • Веткаўскі музей стараверства і беларускіх традыцый імя Ф.Р. ШкляраваВеткаўскі музей стараверства і беларускіх традыцый імя Ф.Р. Шклярава
  • Храм Праабражэння ГасподнягаХрам Праабражэння Гасподняга
  • НовабудоўліНовабудоўлі
  • Веткаўскі раённы выканаўчы камітэтВеткаўскі раённы выканаўчы камітэт
  • Прырода Веткаўскага краюПрырода Веткаўскага краю
Галоўная -  Улада -  Сельскія Cаветы дэпутатаў -  Радужскі сельскі Cавет дэпутатаў

Радужскі сельскі Cавет дэпутатаў

Радужскі сельскі Савет дэпутатаў

 

Старшыня сельскага Савета дэпутатаў – Шапараў Іван Васільевіч 

Намеснік старшыні сельскага Савета дэпутатаў – Зубараў Анатолій Сцяпанавіч 

Кантактныя тэлефоны: 8 (02330)  4 47 79, 4 47 32 

E-mail:  padugа@mail.gomel.by

 

Дэпутацкі корпус складаецца з 11 дэпутатаў. На тэрыторыі Радужскага сельсавета размешчана 8 населеных пунктаў

 

Спісак дэпутатаў Радужскага сельскага Савета дэпутатаў дваццаць восьмага склікання

№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку дэпутата

Назва выбарчай акругі

1.

Фяськоў

Уладзімір Іванавіч

Кунтараўская

выбарчая  акруга № 1

2.

Шапараў

Іван Васільевіч

Працоўная

выбарчая  акруга № 2

3.

Еўтухова

Ала Аляксандраўна

Школьная

выбарчая  акруга № 3

4.

Гутар

Уладзімір Пятровіч

Зарэчная

выбарчая  акруга № 4

5.

Казлоўская

Святлана Аляксандраўна

Набярэжная

выбарчая  акруга № 5

6.

Шчарбакоў

Сяргей Алегавіч

Лугавая

выбарчая  акруга № 6

7.

Кобец

Аксана Рыгораўна

Цэнтральная

выбарчая  акруга № 7

8.

Махавік

Марына Міхайлаўна

Радужская

выбарчая  акруга № 8

9.

Паладзьева

Тамара Васільеўна

Маладзёжная

выбарчая  акруга № 9

10.

Самкова

Ірына Міхайлаўна

Хутаранская

выбарчая  акруга № 10

11.

Зубараў

Анатолій Сцяпанавіч

Тарасаўская

выбарчая  акруга № 11

 

Графік прыёму выбаршчыкаў дэпутатамі Радужскага сельскага Савета дэпутатаў

№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку дэпутата, выбарчай акругі

Месца і час прыёму

1.

Фяськоў

Уладзімір Іванавіч,

Кунтараўская выбарчая акруга № 1

Дом жывёлаводаў

МТФ в.Кунтараўка

УСП «Радуга-Агра»,

чацвёрты аўторак месяца,

з 14-00 да 16-00

2.

Шапараў

Іван Васільевіч,

Працоўная выбарчая  акруга № 2

Сельскі Савет дэпутатаў,

кабінет старшыні, 

трэцяя серада месяца

з 8-00 да 13-00

3.

Еўтухова

Ала Аляксандраўна, Школьная

выбарчая  акруга № 3

ДУА «Радужская сярэдняя школа імя М.Г.Батракова»,

кабінет дырэктара,

 трэці панядзелак месяца

з 15-00 да 17-00

4.

Гутар

Уладзімір Пятровіч,

Зарэчная выбарчая  акруга № 4

ДУА «Радужская сярэдняя школа імя М.Г.Батракова»,

настаўніцкая,

другая серада месяца

з 11-00 да 13-00

5.

Казлоўская

Святлана Аляксандраўна, Набярэжная выбарчая  акруга № 5

ДУА «Радужская сярэдняя школа імя М.Г.Батракова»,

настаўніцкая,

апошняя пятніца месяца

з 12-00 да 14-00

6.

Шчарбакоў

Сяргей Алегавіч,

Лугавая выбарчая  акруга № 6

ДУА «Радужская сярэдняя школа імя М.Г.Батракова»,

настаўніцкая,

трэці аўторак месяца

з 9-00 да 12-00

7.

Кобец

Аксана Рыгораўна,

Цэнтральная выбарчая  акруга № 7

Паштовае аддзяленне сувязі аг.Радуга,

другая серада месяца

з 13-00 да 15-00

8.

Махавік

Марына Міхайлаўна,

Радужская выбарчая  акруга № 8

ДУА «Радужскі дзіцячы сад», кабінет загадчыка,

 апошняя пятніца месяца

з 16-00 да 18-00

9.

Паладзьева

Тамара Васільеўна,

Маладзёжная выбарчая акруга № 9

Сельскі Савет дэпутатаў,

кабінет старшыні,   

другая пятніца месяца

з 11-00 да 13-00

10.

Самкова

Ірына Міхайлаўна,

Хутаранская выбарчая акруга № 10

ДУА «Радужская сярэдняя школа імя М.Г.Батракова», настаўніцкая,

чацвёртая серада месяца

з 10-00 да 12-00

11.

Зубараў

Анатолій Сцяпанавіч,

Тарасаўская выбарчая акруга № 11

ДУА «Радужская сярэдняя школа імя М.Г.Батракова», кабінет загадчыка гаспадаркай, 

трэці аўторак месяца

з 9-00 да 12-00

 

Спіс дапаможнікаў старшыні сельскага Савета дэпутатаў па Радужскаму сельсавету

№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Назва н.п.

Год нараджэння

Месца працы

Адрас, месца жыхарства

1.

Данілкова Ганна Іванаўна,

аг.Радуга

1957

пенсіянер

аг.Радуга, вул.Калгасная, д.12а

тэл. 4 48 80

2.

Кавалёва Валянціна

Фёдараўна,

в. Кунтараўка

1952

пенсіянер

в.Кунтараўка,

вул.Савецкая,

д.78

тэл.  4 40 41

3.

Каптурэўскі Алег Цімафеевіч,

 п. Новы Мір

1977

РУП «Беларусьнафта-Асобіна», аператар

п.Новы Мір,

д.42

тэл. 8 029 140 93 32

4.

Ратнікава Святлана Яўгеньеўна,

п.Новае Жыццё

1961

 пенсіянер

п.Новае Жыццё, д.41

тэл. 8 044 719 83 34

5.

Дабуляк Алег Віктаравіч

в.Рудня-Споніцкая

1972

прадпрымальнік

в.Рудня-Споніцкая, вул.Зарэчная, д.4

тэл. 3 63 83, (29) 149 35 21

6.

Артамонава Кацярына Ціханаўна,

в.Тарасаўка

1948

пенсіянер

в.Тарасаўка, вул. Леніна У.І., д.58,

тэл. 3 63 48

7.

Рамашкіна Антаніна Піліпаўна,

п.Тумарын

1938

пенсіянер

п.Тумарын, вул.Добрушская, д.26,

тэл. 3 63 71

8.

Глухі Віктар Міхайлавіч,

выстыя Лужы

1955

УСП «Радуга-Агро» вартаўнік на свінакомплексе в.Чыстыя Лужы

в.Чыстыя Лужы, вул.Новая, д.23, тэл. 2 95 52