• Зона адпачынку «Ставок»Зона адпачынку «Ставок»
  • Веткаўскі музей стараверства і беларускіх традыцый імя Ф.Р. ШкляраваВеткаўскі музей стараверства і беларускіх традыцый імя Ф.Р. Шклярава
  • Храм Праабражэння ГасподнягаХрам Праабражэння Гасподняга
  • НовабудоўліНовабудоўлі
  • Веткаўскі раённы выканаўчы камітэтВеткаўскі раённы выканаўчы камітэт
  • Прырода Веткаўскага краюПрырода Веткаўскага краю
Галоўная -  Улада -  Сельскія Cаветы дэпутатаў -  Шарсцінскі сельскі Cавет дэпутатаў

Шарсцінскі сельскі Cавет дэпутатаў

Шарсцінскі сельскі Савет дэпутатаў

 

Старшыня  сельскага Савета дэпутатаў – Цімохава Святлана Іванаўна

Намеснік старшыні  сельскага Савета дэпутатаў – Сафонава Ірына Сяргееўна 

Кантактныя тэлефоны: 8 (02330) 3 71 25, 3 71 41 

E-mail:  sherstin@mail.gomel.by

 

Дэпутацкі корпус складаецца з 11 дэпутатаў. На тэрыторыі Шарсцінскага сельсавета размешчана 5 населеных пунктаў

 

Спісак дэпутатаў Шарсцінскага сельскага Савета дэпутатаў дваццаць восьмага склікання

№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку дэпутата

Назва выбарчай акругі

1.

Цімохава Святлана Іванаўна

Ягадняская

выбарчая акруга №1

2.

Шчэклеіна Святлана Анатольеўна

Шарсцінская

выбарчая акруга  №2

3.

Траяноўская Ірына Іванаўна

Цэнтральная

выбарчая акруга №3

4.

Харашкевіч Дзмітрый Пятровіч

Школьная

выбарчая акруга  №4

5.

-

 

Слабадская

выбарчая акруга №5

6.

Сасноўская Святлана Васільеўна

Юркавіцкая

выбарчая акруга №6

7.

Кабкова Святлана Леанідаўна

Навасёлкаўская

выбарчая акруга №7

8.

Анікееў Мікалай Іванавіч

 

Кастрычніцкая

выбарчая акруга  №8

9.

Навінская Людміла Аляксандраўна

 

Савецкая

выбарчая акруга №9

10.

Сафонава Ірына Сяргееўна

Пралетарская

выбарчая акруга №10

11.

Анікеева Ірына Аляксандраўна

Маладзежная

выбарчая акруга №11

 

Графік прыему выбаршчыкаў дэпутатамі Шарсцінскага сельскага Савета дэпутатаў

№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку дэпутата, выбарчая акруга

Месца і час прыему

1.

Цімохава Святлана Іванаўна,

Ягадняская выбарчая акруга №1

 Шарсцінскі сельвыканкам,

1-я серада месяца

з 800 да 1400

2.

Шчэклеіна Святлана Анатольеўна,

Шарсцінская выбарчая акруга  №2

Шарсцінская базавая школа,

1-я серада месяца

з 1430  да 1630

3.

Траяноўская Ірына Іванаўна, Цэнтральная  выбарчая акруга №3

Малочна-таварная ферма

аг. Шарсцін,

1-ы  чацвер месяца

з 900 да 1230

4.

Харашкевіч Дзмітрый Пятровіч, Школьная выбарчая акруга  №4

Шарсцінскі сельвыканкам, 2-і чацвер месяца

з 1000 да 1330

5.

Прыем вядзе старшыня сельскага Савета дэпутатаў Цімохава Святлана Іванаўна

Шарсцінскі сельвыканкам,

1-я серада месяца

з 800 да 1400

6.

Сасноўская Святлана Васільеўна, Юркавіцкая выбарчая акруга №6

Навасёлкаўскі ФАП,

2-і аўторак месяца

з 900 да 1230

7.

Кабкова Святлана Леанідаўна, Навасёлкаўская выбарчая акруга №7

Малочна-таварная ферма аг. Навасёлкі,

2-і паняделак  месяца

з 900 да 1230

8.

Анікееў Мікалай Іванавіч,

Кастрычніцкая выбарчая акруга №8

 

Навасёлкаўская сельская бібліятэка,

3-і чацвер месяца

з 1400 да 1600

9.

Навінская Людміла Аляксандраўна, Савецкая выбарчая акруга  №9

 

Малочна-таварная ферма аг. Навасёлкі,

1-я субота месяца

з 900 да 1200

10.

Сафонава Ірына Сяргееўна,

Пралетарская выбарчая акруга №10

 Навасёлкаўскі дзіцячы сад – пачатковая школа,

3-я серада месяца

з 900 да 1230

11.

Анікеева Ірына Аляксандраўна, Маладзёжная выбарчая акруга  №11

Навасёлкаўскі ФАП,

3-і панядзелак месяца

з 900 да 1230

Спісак памочнікаў старшыні сельскага Савета дэпутатаў па Шарсцінскаму сельсавету

№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку.

назва н.п.

Год нарад-жэння

Кім работае

Адрас месца-жыхарства

1.

Катлярова Наталля Віктараўна,

аг.Шарсцін, в. Ягаднае, п. Раманаў Лес

1966

Прыёмшчык тавараў комплекснага прыёмнага пункта аг.Шарсцін

аг.Шарсцін,

вул. Будзённага С.М., 1,

тэл. 3 71 08

2.

Старавойтава Любоў Васільеўна,

аг. Навасёлкі

1957

Пенсіянер

аг. Навасёлкі, вул.Савецкая, д.17а,

тэл. 4 34 50

3.

Кавалькова Валянціна Іванаўна

в. Юркавічы

1952

в. Юркавічы,

вул. Кашлякова І.Ф., д.71

тэл. (29) 674 67 92